Pts. Şub 24th, 2020

SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIKLAR..!

Geçtiğimiz hafta değişik konularda köşe yazılarım olmuştu ve de çok ses getirmişti.Ancak ne hikmettir bilinmez konularının muhatabı olanlar sanki hiç bir şey olmamış ve kendilerinin yazılandan,çizilenden haberleri yokmuş gibi davrandılar..Pastayı birlikte paylaştıkları yakın dostlarını “ bizim bunlardan haberimiz yok “ diye sattılar. Çünkü birileri adının bir takım şeylere karışarak koltuğundan olma korkusuna kapıldılar. Tek çıkış yolları vardı ; “ bu yazıları yazan Orhan Durak’ ı mahkemeye vereceğiz “ ..Verin kardeşim, beni mahkemeye vermek sizin en tabi hakkınız,verin ki yargıda da, yazmadığım ve size zarar vermemek için halının altına süpürdüğüm bazı bilinmeyenleri de açıklayayım..Çünkü nerenizden tutarsam elimizde kalıyorsunuz.

Gençlik ve Spor İl Müdürü tamam beni mahkemeye ver kardeşim ,sağda solda “ Onu mahkemeye verecem “ diyorsun ver kardeşim..! Ancak Allahını seversen şu Veysel Eroğlu kapalı spor salonundaki Erkek ve Bayan tuvaletlerinin arasında olan bugün yarın birilerinin üzerine yıkılması muhtemel duvarı bir düzelttiriversen..! Yıkılan duvar altında kalarak hayatını kaybedenler olabilir,aynı merdivenden düşerek ölen personelin gibi..Senin için ölüm olayı belki normal olabilir ama bizler üzülürüz be pervaneli..Ha bu arada Gençlik Merkezindeki yüzme havuzu ile Anıtpark yanındaki eski kapalı spor salonundaki eğitimlerle ilgili bir takım iddialar var mutlaka sizde duymuşsunuzdur,bu konulara bir açıklık getirseniz de kamu oyu aydınlan sa ve tatmin olsa..Bizler bu konuda yeterince bilgiliyiz ancak kamuoyu bu onuda bilgi sahibi değil ve merak içinde.Açıklama bekliyoruz sayın müdür..!

Yazdığım yazılarla ilgili olarak bir gazeteci arkadaşımız beni eleştirmiş.Olabilir bu kardeşimiz gazetecilikte benden çok ilerde ve haklı olarak bir şöhrete sahip.Ben her zaman yazmışımdır ; “ ben profesyonel bir gazeteci değilim,konuk yazarım “ diye..Yine söylüyorum gerek kültür,gerek tahsil vede gerekse tecrübe açısından bu kardeşimizle benims…dik yarıştırmam asla mümkün değil. Ben haddimi bilirim bu kardeşimle kapışacağıma,tartışaca-

ğıma hakkımda yazılan yazıyı Sn.Cumhuriyet Savcılığına verdim.Yargı gereğini yapar diye düşündüm.Gerçi bu kardeşimizin elimde bir kaseti var ve kasetteki konuşmasında “ ben savcı ile görüştüm bana istediğini yazabilirsin “ dedi diye bir ifade kullanıyor,o konuşmayı da sayın savcılarımıza dinleteceğim.Çok daha fazla teferruata girmek istemiyorum ancak bir konuya temas etmeden yazımı tamamlamak istemiyorum ; eski Atatürk Stadını yıkanlar ; gözünüz aydın yıkılan o stad da 2 nci inşaatta başladı. Rabbim bildiği gibi yapsın,ancak şuna inancım tamdır ; neredeyse bir asıra yakın Afyon Gençliğine hizmet eden ve yıkılan bu stad da spor yapanların ruhları burayı yıkanlara rahat vermeyceklerdir. Yazık ettiler stadımıza.

343 views

1 thought on “SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIKLAR..!

  1. Veysel Eroğlu spor salonunda herkes müdür olmuş kimse sporu düşünmüyor çalışanlar temizlik yapmamak için her tarafı kilitlemişler salona girmek için adeta labirentlerden geçiyoruz birisi ordan kovuyor birisi ordan kovuyor herkesin dilinde orası yasak burası yasak çocukları spordan soğutuyorlar millet çocuk gelsin yetişsin der bunlar kimse gelmesin yatalım derdindeler.Bahsettiğiniz duvarı (demirden) eşimle ilk geldiğimizde farkettik ilk aklımıza gelen şey eğer bu bir çocuğun üstüne düşerse ne olur dedik .Yaz okullarında düzensizlik almış başını gitmiş güvenlikler herkese fırça atıyor bunlar spor il müdürlüğü değil spordan soğutan il müdürlüğü olur ancak önce Veysel eroğlu personeli komple değişmeli bence sporu ve çocukları seven insanlar getirilmeli yoksa sporda bir adım ileri gidemeyiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: