Pts. Şub 24th, 2020

AFYONSPOR’UN GENLERİ İLE OYNAMAYIN..

Talihsiz bir şekilde profesyonel 2 lige düşen Afjet Afyonspor onur mücadelesi veriyor ve tekrar geldiği yere yani 1 lige geri dönmenin hesaplarını yapıyor.Bu anlamda da maçlarda varını yoğunu ortaya koyuyor.Henüz ligin başındayız,geçtiğimiz hafta Sarıyer’e yenilmemiz bizi yolumuzdan döndürmemeli.Tam tersine lige daha çok sarılmalıyız.

Değerli okurlarımız Pazar günü sahamızda gurubumuzun şampiyonluktaki iddialı ekiplerinden Samsunspor ile oynayacağız.Rakibin gücünü anlatmaya gerek yok.Samsunspor içerde ve dışarda çok kolay “gol” bulabilen bir takım.Ancak onların güçlü olması bizi daha çok motive etmeli,galibiyeti daha çok arzulamalıyız.Taraftarı ile takımı ile kenetlenirsek Samsunspor’u Afyon’dan eli boş gönderebiliriz. Ancaaak maç öncesi kulağımıza gelen bazı olumsuz duyumlar beni endişelendirdi..

Çok iyi edindiğim bilgilere göre teknik kadro ve yönetimde ciddi huzursuzluklar var.Ayrılırken verdiği aleyhte demeçlerle Afyon’u tüm Türkiye’ye rezil eden Cevat Macit’in tekrar göreve getirilişi bazı çevrelerce hayretle karşılanırken,bazı kesimler ise Ali Günçar’ın yetersizliği nedeniyle Cevat Macit’in göreve getirilmesinin isabet olduğunu söylediler.Yine bazı kesimler” takımda neden 2 tane Sportif direktör var,Afyonspor’un parası bu kadar bol mu ? “ diye soruyorlar ve ekliyorlar “ yetmezse bir sportif direktör daha alın “ diyorlar.

Diğer bir konu ise Teknik Direktör’ün durumu.Yönetim saklasada Teknik Direktör’ün belgeleri bu lig için yetersiz ve geçersiz.Ama önemli değil Afjet Afyonspor’da nasıl olsa para bol bir başka ismede sadece belgesi için ayrı bir ödeme yapılıyormuş.Bu konuda yönetimden bir açıklama bekliyoruz.

Değerli taraftarlarımız ve okurlarımız burada beklenilen bir gelişmeyi önceden yazıyorum; eğer bir aksilik olurda Pazar günü oynıyacağımız Samsun maçı kaybedilirse Erkan hoca ile yollar ayrılacak…!Yerine kim mi gelecek ? O ismi biz sezon başı teleffuz etmiştik.Bekliyelim görelim..

Bu arada gık’ı çıkmayan Başkan Yusuf Ulutürk’ü merak ediyoruz.” Yusuf hocam ne olduda daha dün arkasından söylemedik söz bırakmadığın ve bizi Türkiye’ye rezil eden bir ismi tekrar Afyonspor’a geri aldın ? “ Neden bu takımın 2 sportif direktörü var ? Yine bir zamanlar “ para yok “ diye kıvranıyordun “ bugün para çokmu ? “ Allahını seversen futbolcular dışında kimlere ne kadar para ödeniyor bir açıklada kamu oyu öğrensin..

Kalın sağlıcakla

274 views

1 thought on “AFYONSPOR’UN GENLERİ İLE OYNAMAYIN..

  1. Ali Guncar’in yetersiz olduğunuvsöyleyenler kimler?UEFA A diplomasi var.Bjķ’da oynamış bir memleket çocuğu..
    Aslında artık bugün dışarıdan bir hocaya meniejere sportif bilmem neye ihtiyac yok.Afyon ‘da bu isleri yapabilecek teknik adamlar mevcut..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: