Cts. Şub 29th, 2020

“ÇAMUR AT İZİ KALSIN ” İLE KARALAMA YAPILIYOR

Afyon Ülkü Ocakları Başkanı Timur Bayram , MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’la ilgili yaptığımız haber üzerine gazetemizi ziyaret ederek, bu açıklamaların parti içersinde kendisine yer bulamayan kişer tarafından ortaya atıldığını  söyledi.  Bayram ” Sayın Vekilimiz gecesini gündüzüne katarak ilimiz için çalışırken, gerek ülkü ocağımızda gerekse Milliyetçi Hareket Partisi’nde  kendisine yer bulamayanlar ” Çamur at izi kalsın” mantığı ile ortalığı karıştırmak istemektedir. Bu açıklamalar gerçekleri yansıtmamaktadır”dedi.

MHP İL YÖNETİMİNİ İL BAŞKANI BELİRLEDİ

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ın kendisine yakın olmayan isimleri partiden uzaklaştırdığı yönündeki söylemlerin gerçekleri yansıtmadığını söyleyen Bayram, ” Milliyetçi Hareket Partisi’nde yönetimin İl Başkanı tarafından belirlendiğini söyledi.  Bayram, ” İl Başkanımız yapılan atamanın üzerinden beraber yürüyeceği yol arkadaşlarını kendisi belirlemiştir. Şu anda da son derece uyumlu bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.  Sayın Vekilimizin kendisine muhalif olan isimleri uzaklaştırıyor ifadesi yanlış bir cümledir. Biz bir aileyiz ve böyle bir şey söz konusu dahi değildir”dedi.

BÖYLE BİR ANONS YAPTIRMADI

Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ın çok hassas bir insan olduğunu söyleyen Timur Bayram, ” Şuhut ilçesinde kendisi hakkında genel başkan yardımcısı türünde anonslar yaptırdığı iddia edilmektedir. Ama ben kendisiyle birlikte oradaydım. Şuhut’da böyle bir anaons yaptırmadı ve böyle bir konuyma kesinlikle geçmedi. Bu art niyetli insanların uydurduğu bir şeydir”dedi.

EMİRDAĞ’I BENİM YANIMDA ARADI

Yerel seçimler sonrasında Emirdağ yaşanan gelişmeler sonrasında MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ın Belediye Başkanını kendisinin yanında aradığını söyleyen Bayram,bu konuda da Sayın Vekilimize haksızlık yapılıyor. Orada çalışan arkadaşlarımızın işten çıkarılmamaları için büyük çaba sarfettiğine ben bizzat şahidim”dedi.

BUNLAR SOSYAL PROJELERDİR

Ülkü Ocakları Bşkanı Timur Bayram, ‘ Sayın Vekilimizin Sosyal Projeler kapsamında çocuklara yaptığı yardımların siyasi malzeme yapılması çok yanlıştır. Vekilimizin amacı Sosyal Projeler kapsamında örnek olmuş, insanlarımızı bu konuda teşvik etmiştir. Bunun siyasi bir yönü yoktur. Siyasetin içerisine bunu çekmenin de bir mantığı yoktur. Bu yapılanın neresi kötüdür. ’dedi

86 views

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: